Pierwsza nasza wygrana w procesie o zwrot „opłat półkowych”
(sygn.akt V GC 477/06).
więcej »„…istotną rzeczą jest to, ze pozwany nie wykazał aby jakiekolwiek jego działania marketingowe czy promocyjne były użyteczne dla powoda. Marketing czy promocja wykonywana przez spółkę R. nie dotyczyła bowiem produktów czy marek jej produktów, lecz towarów handlowych sprzedawanych przez spółkę R. i będących własnością tej spółki.”
Gospodarka.pl
debiut na GPW naszego strategicznego klienta
więcej »„Odnotowaliśmy kolejny sukces z kategorii debiutów na GPW. Mieliśmy okazję współuczestniczyć w wielkim przedsięwzięciu naszego Klienta branży IT, spółki Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne SA, jakim jest wprowadzenie do obrotu giełdowego jej akcji. Spółka zamierza przeznaczyć środki pozyskane z emisji na dalszy rozwój, w tym akwizycje w branży IT.”
Zakończenie obsługi procesu sprzedaży sieci stacji paliw na rzecz Grupy Lotos, wiodącego polskiego producenta i dystrybutora paliw.
Został zakończony proces akwizycji sieci stacji paliw działających w Polsce pod marką Slovnaft, przez spółkę Grupy Lotos.
więcej »Transakcja objęła stacje własne Slovnaft oraz rozpoczęła współpracę z wybranymi operatorami stacji Slovnaft działających w ramach programu franczyzowego. Transakcję ocenialiśmy od początku, jako znaczące wyzwanie, ale także jako możliwość zebrania unikatowych doświadczeń w dziedzinie przejęć przedsiębiorstw.